Кротоловка пастка для кротів землерийок гризунів Hunter 2404




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кротоловка пастка для кротів землерийок гризунів Hunter 2404 призначена для боротьби з крітами та землерийками на заміських ділянках та в паркових зонах. Пастка для підземних гризунів розроблена з урахуванням звичок гризунів і при правильній установці забезпечує стовідсотковий результат, виконана з міцної сталі і досить проста у використанні.
Як використовувати пастку підземних гризунів Hunter 2404:
Для приведення пастки для підземніх гризунів в робочий стан (насторожування) необхідно зробити такі дії:
- Подолаючи опір пружини звести дуги кротоловки в одну площину.
- Утримуючи дуги у зведеному положенні, зафіксувати кінець насторожки на 1-2 мм в отворі на пластині.
- Підготувати місце для встановлення пастки***
- На підготовлених майданчиках, взявшись за верхню частину, «насторожені» пастки для підземних шкідників розташувати таким чином, щоб лінія руху гризуна пролягала між його розлученими клешнями.
- Присипати пастку грунтом, раніше обраним з ходів. Ущільнювати ґрунт не слід, зверху можна прикрити зрізаним дерном.
- Гризун спробує відновити засипаний хід і потрапить у пастку.
***Порядок підготовки місця для встановлення пастки для підземних гризунів:
- Вибрати на проблемній ділянці нору (гірку), від якої відходять два ходи (по них гризун пересувається і поїдає черв'яків, личинок і комах, що потрапили туди);
- Акуратно розкрити обидва ходи на відстань до 50 сантиметрів від виходу з нори;
- Злегка розширити прохід, розсунувши бічні стінки на 5-7 сантиметрів з кожного боку, при цьому не заглиблюючись.
Характеристики:
- Вид шкідника: Кроти, полівки, сліпаки
- Комплектація: Пастка - 1 шт
- Матеріал: Сталь
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Особливості: Багаторазового використання
- Виробник: Hunter
- Розмір: 120 х 210 х 100 мм
- Країна виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти |
| Тип засобу | Пастка |
| Принцип дії | Механічний |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 210 мм |
- Ціна: 390 ₴
