Електромагнітний відлякувач мишей щурів тарганів клопів мурах Pest Reject




Електромагнітний та ультразвуковий відлякувач гризунів та комах Pest Reject допоможе швидко прогнати тарганів, мурах, клопів, павуків, а також мишей у квартирі, будинку, офісі та інших приміщеннях площею до 100 квадратних метрів. Завдяки використанню не тільки ультразвуку, а й електромагнітних хвиль діє через стіни, тому одного приладу достатньо на 2-3 кімнати.
Відлякувач мишей і комах не створює шкідливого випромінювання, не токсичний і може застосовуватися в приміщенні, де знаходяться діти. Він також не зашкодить вашим домашнім тваринам за винятком гризунів.
Як працює відлякувач мишей і комах Pest Reject:
Відлякувач гризунів і комах Pest Reject - це невеликий компактний пристрій, що випромінює електромагнітні імпульси у поєднанні з ультразвуковими хвилями. Ультразвук відлякує гризунів і комах, що знаходяться на відкритому просторі в кімнаті, а електромагнітні імпульси передаються електропроводами вашого будинку, виганяючи шкідників зі стін, під підлоги і під стель. Дані імпульси впливають на нервову систему павуків, жуків, щурів, мишей та інших подібних шкідників. Вплив створює атмосферу, яка вкрай неприємна для шкідників, тому вони зникають назавжди!
Особливості відлякувача щурів та комах Pest Reject:
- Екологічно безпечний, без хімікатів;
- Простий у використанні, не потребує догляду;
- Охоплює територію до 100 кв.
- Безперервна дія! Не потрібна підзарядка;
- Ультразвук ефективно діє на москітів та мух;
- Електромагнетизм ефективно діє на тарганів, павуків, гризунів, жуків, мурах;
- Має практичні нічні лампочки;
- Результат досягається загалом після двох тижнів.
Характеристики:
- Зона дії: 200 м. кв.
- Джерело живлення: 220 V, 50 Гц
- Потужність: 4 Вт
- Гарантія: 6 місяців
- Розмір, см: 6 х 9,5 см
- Виробник: Китай
- Робоча частота: 50-60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Всі види шкідників, Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Електромагнітний |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Висота | 95 мм |
| Вага | 50 г |
- Ціна: 250 ₴
