Теплова повітряна завіса з керуванням зі смартфона Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart





Теплова повітряна завіса Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart – це не просто обігрівач, це інноваційне рішення для вашого будинку чи офісу, яке гарантує оптимальну теплову обстановку у будь-яку пору року. Повітряно-теплова завіса HC3299 LED Tuya WiFi Smart – це пристрій з трьома режимами роботи: вентилятор/1000 Вт/2000 Вт та класом захисту IP23. Діапазон регулювання температури від +10 до +49 °С. Також завдяки роботі вбудованого термостату повітряна завіса автоматично вимкнеться при досягненні заданої температури. Пристрій оснащений світлодіодним дисплеєм та пультом дистанційного керування (батарея CR2025 у комплекті).
Головною особливістю даної теплової повітряної завіси є можливість віддаленого керування через мобільний додаток зі смартфона. Щоб встановити програму Tuya, необхідно відсканувати QR код з інструкції або знайти програму в магазині та зареєструватися. На адресу електронної пошти надійде код підтвердження. Далі увімкнути Bluetooth на смартфоні, знайти прилад у додатку Tuya, вибрати його та ввести пароль Wi-Fi. У додатку будуть чотири іконки внизу, знаки "-" та "+", відображення заданої та поточної температури в приміщенні по центру у колі, режим роботи та назва приладу вгорі. Налаштування роботи приладу можна виконувати як у додатку, так і з пульта дистанційного керування. За їх зміни лунає короткий звуковий сигнал.
Інноваційна технологія Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart є ідеальним поєднанням ефективності, стилю і надійності. Маючи потужне обігрів, цей пристрій створює невидиму теплову завісу, яка ефективно запобігає втраті тепла і мінімізує проникнення холодного повітря в приміщення.
Поєднання продуманого дизайну та передових технологій робить цю теплову завісу Noveen HC3299 Tuya WiFi Smart незамінним аксесуаром для будь-якого інтер'єру. Її стильний та сучасний зовнішній вигляд доповнить будь-який простір, зберігаючи при цьому високу ефективність обігріву.
Особливості теплової повітряної завіси Noveen HC3299:
- Два режими нагрівання: 1000 Вт/2000 Вт
- Вибір температури повітря: кімнатна (вентилятор), тепла, гаряча
- 24-годинний таймер
- Дистанційне керування за допомогою пульт або смартфона
- Настінний монтаж (монтажний набір у комплекті)
- Світлодіодний дисплей
- Автоматичне включення/вимкнення у вказаний час
- Автоматичне вимкнення при досягненні необхідної температури
- Функція вентилятора
- Захист від перегріву
Характеристики:
- Вага: 2,3 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP23
- Комплектація: Прилад, пульт дистанційного керування, елементи кріплення, ніжки
- Місце застосування: Усередині приміщення
- Потужність: 2000 Вт
- Особливості: Wi-Fi модуль для віддаленого керування зі смартфона. Світлодіодний дисплей. 24-годинний та тижневий таймери. Пульт дистанційного керування.
- Площа обігріву: 20 кв.
- Виробник: Noveen
- Розмір: 540 х 186 х 125 мм (довжина вентиляційного отвору 335 мм)
- Розмір упаковки: 565 х 230 х 153 мм
- Режим роботи: Вентилятор / 1000 Вт / 2000 Вт
- Країна виробник: Польща
- Тип: Повітряна завіса
- Тип установки: Настінний
- Колір: Білий із сірим
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | N'oveen |
| Тип теплової завіси за способом монтажу | Універсальний |
| Тип теплової завіси за способом нагріву повітря | Електричний |
| Тип повітряної теплової завіси по спрямованості струменя повітря | Верхній |
| Тип теплової завіси за режимом роботи | Постійної дії |
| Спосіб управління тепловою завісою | Виносний пульт, Термостат |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Режим охолодження | Ні |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 125 мм |
- Ціна: 5 090 ₴
