Промисловий відлякувач мишей щурів кажанів Яструб 2000 PRO



Промисловий відлякувач мишей щурів кажанів Яструб 2000 PRO допоможе швидко позбутися мишей, щурів, кажанів та інших гризунів і може застосовуватися як у побутових приміщеннях (квартири, будинки, дачі, офіси) так і виробничих (сховищах зерна та інших продуктів, цехах , магазинах, складах. Відлякувач мишей і щурів абсолютно безпечний для людини і домашніх тварин і не викликає перешкод в роботі інших приладів. Площа дії приладу - 1200 квадратних метрів, поширення ультразвуку вперед та назад. Повністю пилу вологозахищений корпус за стандартом IP66. Захист від перепадів напруги.
Як працює відлякувач мишей та щурів Яструб 2000 PRO:
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів Яструб 2000 PRO генерує і випромінює ультразвукові повні з частотою, що постійно змінюється, які надають різкий негативний вплив на мишей, щурів, кажанів та інших гризунів. Перебуваючи у зоні дії ультразвуку у гризунів паралізується фізіологічна активність, з'являється почуття тривоги, переляку, страху, вони можуть нормально харчуватися, розмножуватися і змушені залишити зону дії приладу. Для посилення ефекту відлякування в даному відлякувачі мишей використовуються також світловий ефект, який надає додаткову лякаючу дію вночі або в приміщенні без світла.
Особливості відлякувача щурів та мишей Яструб 2000 PRO:
- Ефективна площа захисту: 2000 м².
- Змінний діапазон частот запобігає адаптації гризунів.
- Безшумна робота для людей та свійських тварин.
- Підходить для використання як у закритих приміщеннях
- Повністю пилу вологозахищений корпус за стандартом IP66
- Простота в експлуатації - пристрій підключається до мережі 220 В.
- Захист від перепадів напруги.
Характеристики:
- Модель: ЯСТРІБ 2000 PRO
- Тип дії: Ультразвукове
- Площа дії: До 2000 м²
- Частота ультразвуку: 18-70 кГц (змінна частота)
- Живлення: Від мережі 220 В
- Радіус дії: Близько 25,5 м
- Корпус: Вологозахищений (ступінь захисту IP65)
- Застосування: Закриті та відкриті приміщення
- Робочі температури: від -40 до +80 °C
- Габарити: 160 x 255 x 125 мм
- Вага: 350 г
- Гарантія: 12 місяців
- Термін служби: 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яструб |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 2000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 125 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 350 г |
- Ціна: 8 090 ₴
