Промисловий відлякувач мишей щурів кажанів Яструб 1200


Промисловий відлякувач мишей щурів кажанів Яструб 1200 допоможе швидко позбутися мишей, щурів, кажанів та інших гризунів і може застосовуватися як у побутових приміщеннях (квартири, будинки, дачі, офіси) так і виробничих (сховищах зерна та інших продуктів, цехах, магазинах) , складах. Відлякувач мишей і щурів абсолютно безпечний для людини та домашніх тварин і не викликає перешкод у роботі інших електроприладів.
Як працює відлякувач мишей та щурів Яструб 1200:
Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів Яструб 1200 генерує і випромінює ультразвукові повні з частотою, що постійно змінюється, які надають різкий негативний вплив на мишей, щурів, кажанів та інших гризунів. Перебуваючи у зоні дії ультразвуку у гризунів паралізується фізіологічна активність, з'являється почуття тривоги, переляку, страху, вони можуть нормально харчуватися, розмножуватися і змушені залишити зону дії приладу. Для посилення ефекту відлякування в даному відлякувачі мишей використовуються також світловий ефект, який надає додаткову лякаючу дію вночі або в приміщенні без світла.
Особливості відлякувача мишей та щурів Яструб 1200:
- Ефективна площа захисту: 1200 м².
- Змінний діапазон частот запобігає адаптації гризунів.
- Безшумна робота для людей та свійських тварин.
- Підходить для використання як у закритих приміщеннях, так і на вулиці (вологозахищений корпус).
- Простота в експлуатації - пристрій підключається до мережі 220 В.
Характеристики:
- Модель: ЯСТРЕБ 1200
- Тип дії: Ультразвукове
- Площа дії: До 1200 м²
- Частота ультразвуку: 18-70 кГц (змінна частота)
- Живлення: Від мережі 220 В
- Радіус дії: Близько 19,5 м
- Корпус: Вологозахищений (ступінь захисту IP65)
- Застосування: Закриті та відкриті приміщення
- Робочі температури: від -40 до +80 °C
- Габарити: 110 x 210 x 210 мм
- Вага: 320 г
- Гарантія: 12 місяців
- Термін служби: 10 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Яструб |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 1200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 5 000 ₴
