Пастка мух комарів комах з липкою вставкою Pomel Trio White




Пастка мух комарів комах з липкою вставкою Pomel Trio White - це ідеальний вибір для боротьби з комахами в місцях, де потрібна естетика і гармонія інтер'єру. Елегантний корпус білого кольору впишеться у будь-який дизайн. Пастка комах з липкою вставкою Pomel Trio White має дві люмінесцентні лампи потужністю 15 Вт, що забезпечує залучення комах на площі до 80 квадратних метрів.
УФ лампа від комах Pomel Trio White має спеціальну флуоресцентну плівку для захисту від забруднення продукції уламками скла або хімічними речовинами (у тому числі сполук ртуті) у разі поломки.
Ще однією перевагою пастки мух комарів комах є безшумна робота, що є важливим для використання в людних місцях. Саме тому Pomel Trio добре зарекомендував себе у місцях громадського харчування, барах, ресторанах та готелях.
Як працює пастка комах клейова Pomel Trio:
У пастці мух комарів комах з липкою вставкою Pomel Trio White використовується унікальна система залучення мух, комарів, мошок та інших комах, що літають, за рахунок поєднання флуоресцентних ламп і клейових картриджів.
Залучені світлом УФ лампи комахи потрапляють усередину пастки для комах, де надійно приклеюються до клейкого вкладиша. Спіймані на липку вкладку комахи не випадають і приховані всередині приладу.
Характеристики:
- UV-A лампи: 2 x 15 Вт T8/G13/BL у захисній плівці
- Вага: 3 кг
- Вид шкідника: Всі види комах, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP21
- Комплектація: Прилад, кабель, ланцюг для підвішування (1 м), елементи кріплення, липкий вкладиш - 1 шт
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Місце застосування: Ресторани, кафе, готелі, офіси, магазини, харчові цехи
- Потужність: 40 Вт
- Особливості: Виготовлений відповідно до норм HACCP
- Живлення: Електромережа
- Площа: 80 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Pomel
- Розмір: 485 х 310 х 60 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 580 х 325 х 75 мм
- Витратні матеріали: Липкий вкладиш, ультрафіолетова лампа
- Країна виробник: Польща
- Тип: З липким вкладишем
- Колір пристрою: Білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pomel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 80 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 3000 г |
- Ціна: 9 090 ₴
