УФ лампа для знищувача комах Noveen IKN-7

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
UV-A лампа 7 Вт Предназначена для знищувача комах Noveen IKN-7.
Характеристики:
- Вид: BL/U
- Довжина лампи без контактів: 112 мм.
- Довжина лампи з контактами: 135 мм.
- Комплектація: Ультрафіолетова лампа - 1 шт.
- Потужність: 7 Вт
- Виробник: Noveen
- Робоча частота: 50 Гц
- Розмір: 30 х 15 мм, Ø трубки 10 мм
- Ресурс ламп: 8000 годин
- Країна виробник: Польща
- Тип цоколю: G23
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 10 мм |
- Ціна: 200 ₴
