Електрична мухобойка на батареях Foetsie Swissinno



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрична мухобійка на батарейках Foetsie від швейцарського бренду Swissinno - це дієвий і зручний засіб боротьби з комахами. Знищує мух, комарів, мошкару, ос та інших комах, що літають, невеликими розрядами електричного струму, не залишаючи слідів на стінах. Має велику робочу площу. Виконана у вигляді тенісної ракетки.
Як використовувати електричну мухобойку Foetsie Swissinno:
Принцип роботи електромухобойки дуже простий - натискаєте і утримуйте кнопку в центрі рукоятки, після чого, достатньо вдарити або просто доторкнутися до комахи, що літає, ракеткою так, щоб комаха торкнулася металевої решітки. Це зробити досить легко.
Важливо! Не можна торкатися металевої сітки, це може призвести до поломки пристрою.
Особливості електромухобойки Foetsie Swissinno:
- Нешкідлива для людини, тварин та навколишнього середовища.
- Простота та легкість використання. Впорається навіть дитина!
- Цікавий дизайн у вигляді тенісної ракетки.
- Ефективний і надійний спосіб боротьби з комахами в будинку, квартирі, дачі і на природі.
- Знищує всі види комах, що літають, такі як мухи, комарі, мошки, моль, ґедзі, оси і т.д.
- Не залишає плям на стінах, стелі, шторах тощо.
- Працює від батарей типу АА (у комплекті), не вимагаючи постійної підзарядки.
Характеристики:
- Вага: 260 г
- Вид шкідника: Комахи, що літають.
- Гарантія: 6 місяців
- Джерело живлення: Батарейки АА, 2 шт (входять до комплекту)
- Комплектація: Електромухобійка - 1 шт, батарейка - 2 шт
- Матеріал: Пластик
- Місце застосування: Приміщення, двір, дача, відкриті майданчики
- Потужність: 3 Вт
- Напруга розряду: 1550 - 1800 В
- Особливості: Дієвий, зручний і азартний засіб для боротьби з комахами, що літають.
- Харчування: Батарейка
- Виробник: Swissinno Solutions
- Розмір: 510 х 150 х 35 мм
- Розмір упаковки: 515 x 180 x 40 см
- Країна виробник: Китай
- Колір приладу: Жовтий.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Мухобійка електрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Вага | 260 г |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Swissinno Solutions |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 320 ₴
