Конвектор електричний Noveen CH-3400 2 кВт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвектор електричний Noveen CH3400 призначений для основного або додаткового опалення в приміщенні площею до 20 квадратних метрів. Конвектор електричний Noveen CH3400 має вбудований термостат для регулювання температури нагріву. Дана модель може використовуватися як настінний конвектор і як підлоговий, тому укомплектований опорними ніжками з коліщатками.
Особливості конвектора Noveen CH3400:
- Не спалює кисень, тому що температура нагрівання не перевищує 60 ° С і не сушить повітря.
- Висока ККД (до 95%) – висока економічність.
- Від електричного конвектора не виходить неприємний запах.
- Працює безшумно, тому не відволікає, не заважає відпочивати та спати.
Характеристики:
- Вага: 5 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Колір: Білий
- Код ЄАN: 5902221623172
- Комплектація: Прилад, коліщатка, елементи кріплення
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Потужність: 2000 Вт
- Розмір: 486 х 753 х 100/260 (з коліщатками) мм
- Довжина кабелю: 1,2 м
- Клас захисту: IP20
- Площа обігріву: 20 кв.
- Тип установки: Підлоговий / Настінний
- Режимів роботи: 1000 Вт / 2000 Вт
- Терморегулятор: Є
- Розмір упаковки: 795 х 140 х 485 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Стрічковий (голчастий) |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тепловентилятор | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Ні |
| Функція пам'яті | Ні |
| Підтримання температури | Ні |
| Відстрочка старту | Ні |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Повітряний фільтр | Ні |
| Рушникосушка | Ні |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Коліщата | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 753 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка температури | Ні |
- Ціна: 3 750 ₴


