Стаціонарний відлякувач собак кішок білок кроликів куниць на сонячній батареї SO-746



Стаціонарний відлякувач тварин на сонячній батареї SO-746 допоможе захистити від собак, кішок, гризунів, білок, кроликів, куниць та інших тварин територію площею до 85 квадратних метрів. Має вбудований датчик руху з дальністю дії 10 метрів та кутом охоплення 110 градусів. Вологозахищений корпус пластиковий корпус. Працює від сонячної батареї вдень та від вбудованого акумулятора вночі. Можливе заряджання через USB кабель, який входить у комплект.
Як працює відлякувач тварин SO-746:
Ультразвуковий відлякувач тварин SO-746 спрацьовує тоді, коли в радіусі дії датчика з'являється тварина. Наявність у відлякувача багатопозиційного перемикача частоти дозволить вам вибирати групу тварин, яких прилад відлякуватиме.
Всі тварини мають різну чутливість до частот ультразвуку, тому, змінюючи їх діапазон, можна підібрати ту частоту, яка даватиме найкращий ефект саме проти конкретних видів тварин.
Як використовувати відлякувач тварин SO-746:
- Встановіть відлякувач собак і котів на стіні, паркані або вставте в землю.
- За допомогою лівого перемикача (Sens.) встановіть дальність дії датчика руху (максимально 10 метрів).
- За допомогою правого перемикача (Freq.) виберіть частоту, що впливає на конкретних шкідників.
Відлякувач тварин SO-746 має такі режими відлякування:
- OFF
- 13.5 – 17,5 кГц відлякує мишей та ін. дрібних гризунів.
- 15.5 – 19,5 кГц відлякує великих тварин, таких як великі пси, лисиці тощо.
- 19.5 – 23.5 кГц відлякує дрібних тварин, таких як собаки, кішки, птиці тощо.
- Сильне миготіння.
- Поєднує всі функції пристрою.
Характеристики:
- Акумулятор: Вбудовані акумуляторні батареї 4 х AA Ni-Mh
- Вид шкідника: Тварини, птахи, гризуни
- Гарантія: 12 місяців
- Комплектація: Прилад, збірна ніжка (32 см)
- Матеріал: Корпус - ABS-пластик, ніжка - пластик
- Особливості: Пасивний інфрачервоний датчик. Зарядка від сонячної батареї або через micro-USB.
- Живлення: Сонячна батарея / USB DC 5V
- Площа дії: 85 кв.
- Виробник: SMR
- Розмір: 135 х 110 х 50 мм
- Розмір упаковки: 160 х 145 х 80 мм
- Роз'єм: Micro-USB
- Сонячний елемент: 80 х 40 мм
- Країна виробник: Китай
- Кут/дистанція огляду ІЧ-датчика: 110°/8 метрів
- Частота: 13,5 - 40 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 8 м |
| Площа дії | 85 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 40 кГц |
| Регулятор частоти ультразвуку | 6 режимів |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 350 ₴
