Спрей для відлякування голубів медоцвітів ворон та інших птахів Gardenox

Спрей для відлякування птахів Gardenox призначений для відлякування голубів, горобців, шпаків, ворон та інших птахів на підвіконнях, дахах, балконах, виступах, карнизах, стінах, камерах спостереження, ліхтарях, кондиціонерах та інших місцях.
Ефект від засоби для відлякування птахів Gardenox полягає у відлякуванні птахів концентрованою композицією на основі ефірних масел. Запах засобу від птахів Gardenox призводить до дискомфорту та почуття тривоги, змушуючи птахів залишити оброблену територію.
Склад спрею: ароматичні есенції та вода.
Застосування: струсити спрей для відлякування птахів і розпорошити в місцях скупчення птахів.
Рекомендоване використання у вибраному місці кожні 10 днів. Товар в оригінальній упаковці не має терміну придатності. Після розтину використовувати протягом 12 місяців.
Характеристики:
- Вид шкідника: Голуби та інші птахи
- Комплектація: Спрей - 1 шт
- Об'єм: 500 мл
- Особливості: Концентрований, натуральний та безпечний
- Період дії: 10 днів
- Застосування: Балкони, підвіконня, дахи, виступи, жолоби, балюстради, відливи, карнизи, кондиціонери
- Виробник: Glotox
- Розмір: 65 х 65 х 250 мм
- Склад: Ароматичні есенції та вода
- Країна виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Птахи |
| Принцип дії | Хімічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 450 ₴
