Браслет від комарів на руку Noveen IKN002



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Браслет від комарів на руку Noveen IKN002 - це надійний захист від комарів для Вас та Вашої родини. Браслет від комарів поєднує ефективність, безпеку та стильний дизайн. Насолоджуйтесь природою без занепокоєння про комарів з цим зручним браслетом. Браслет від комарів Noveen IKN002 містить 100% натуральну, безпечну для людини та тварин ефірну олію, яка ефективно захищає від комарів.
Особливості браслета від комарів на руку Noveen IKN002:
- 100% натуральна ефірна олія. Браслет містить ефірну олію, яка повністю натуральна та безпечна як для людей, так і для тварин. Також його можна використати як браслет від комарів для дітей.
- Універсальність. Браслет від комарів можна використовувати як усередині приміщень, так і на свіжому повітрі. Браслет на руку від комарів ідеально підходить для прогулянок, кемпінгу, риболовлі, а також повсякденного використання в школі або на роботі.
- Стильний дизайн. Браслет має цікавий та модний дизайн. Він гнучкий, приємний на дотик і привабливо виглядає на зап'ястя.
- Підходить усій родині. Браслет розроблений з урахуванням потреб усієї родини. Він підходить як для дітей, так і для дорослих, забезпечуючи надійний захист від комарів.
- Тривалий термін служби. Кожен картридж, просочений ефірною олією, розрахований на захист протягом 30 днів. Після цього його можна легко замінити. У комплекті з браслетом йдуть 2 додаткові картриджі, забезпечуючи тривалий період використання.
- Просте впровадження. Для використання браслета необхідно вставити картридж у спеціальний отвір та надіти його на зап'ясток. Якщо браслет не використовується, рекомендується зберігати його в закритій упаковці (зіп пакеті).
Характеристики:
- Активна речовина: Ефірні олії
- Вага: 17 г
- Вид шкідника: Комарі
- Час дії: 60 днів
- Комплектація: Браслет - 1 шт., картридж - 2 шт.
- Матеріал: Силікон, метал
- Особливості: Органічний та екологічний засіб від комарів
- Застосування: На відкритому повітрі та всередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 228 х 21 х 2 мм
- Розмір упаковки: 130 х 114 х 20 мм
- Країна виробник: Польща
- Колір: Салатовий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Браслет від комарів |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Хімічний |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 0.1 г |
- Ціна: 220 ₴
