Термопляшка термос із неіржавкої сталі чорна з дисплеєм Noveen TB2310 Smart 450 мл





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопляшка термос із неіржавкої сталі чорна з дисплеєм Noveen TB2310 Smart 450 мл зроблена з нержавіючої сталі INOX SS304 та пластику BPA free (матеріали, позбавлені бісфенолу А) та ідеально підходить для роботи, навчання, подорожей, спорту, т.к. в ній можна зберігати та транспортувати як холодні, так і гарячі напої. Подвійні стінки та спеціальна ізольована кришка тримають температуру у термосі пляшці до 24 годин. Сенсорний світлодіодний екран показує температуру напою всередин пляшки термоса.
Характеристики:
- Вага: 0,3 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: Нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 450 мл
- Особливості: Світлодіодний дисплей SMART Touch показує температуру напою всередині.
- Виробник: Noveen
- Розмір: Ø 6,5 x 22,4 см
- Розмір упаковки: 232 х 72 х 72 мм
- Країна виробник: Польща
- Тип: Термопляшка
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.45 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 224 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 690 ₴



