Термопляшка термос з дисплеєм із неіржавкої сталі чорна Noveen TB2110 Smart 280 мл





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термопляшка термос з дисплеєм із неіржавкої сталі чорна Noveen TB2110 Smart 280 мл зроблена з неіржавкої сталі INOX SS304 і пластику BPA free (матеріали, позбавлені бісфенолу А) та ідеально підходить для роботи, навчання, подорожей, спорту, зокрема в ній можна зберігати та транспортувати як холодні, так і гарячі напої. Подвійні стінки та спеціальна ізольована кришка тримають температуру в термосі пляшці до 24 годин. Сенсорний світлодіодний дисплей показує температуру напою всередині термопляшки.
Характеристики:
- Вага: 0,21 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Матеріал: Нержавіюча сталь INOX SS304
- Об'єм: 280 мл
- Особливості: Світлодіодний дисплей SMART Touch показує температуру напою всередині.
- Виробник: Noveen
- Розмір: Ø 5,5 x 19,7 см
- Розмір упаковки: 205 х 59 х 59 мм
- Країна виробник: Польща
- Тип: Термопляшка
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 0.28 мл |
| Помповий механізм | Так |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 12 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 210 г |
- Ціна: 660 ₴



