Яд для мишей і щурів муміфікуючий в гранулах Rapax 1 кг.

Яд для мишей муміфікуючий в гранулах Rapax - це ефективний засіб для боротьби з щурами і мишами без неприємних запахів. Як відомо, звичайні отрути та відрови від мишей і щурів вбивають шкідників не відразу і гризуни помирають у своїх укритті і з часом з’являються неприємний запах. Муміфікуючий отрута для мишей Rapax містить у своєму складі бродифакум в концентрації 0,005%, а також харчові речовини, які приваблюють компоненти та муміфікатори, які не дозволяють розкладатися мертвим гризунам. Отрута з муміфікуючим ефектом Rapax фактично висушує мишу або щура, після чого вона не розкладається і не з'являється неприємний запах.
Як використати отруту для мишей муміфікуючий в гранулах Rapax:
Щоб не допустити контакту муміфікуючої отрути для щурів і мишей з іншими людьми, домашніх тварин і харчовими продуктами помістіть її в Приманні контейнери і розмістіть у місцях скупчення гризунів:
- Щоб боротися з мишами метод розташовувати потрібно по 20-50 р. через кожні 2-3 м.
- Щоб боротися з щурами - порціями по 200 р. через кожні 5-10 м.
Приманні контейнери повинні бути прикріплені і закриті!
Якщо у вас немає приманкової станції або ви не можете її використовувати, то приманку потрібно насипати у місці недоступного для дітей і домашніх тварин
Для максимального ефекту потрібно через кожні 5-7 днів перевіряти і досипати приманку, поки гризуни повністю не зникнуть. Після отруєння приманкою гризуни гинуть через 2-5 днів.
Характеристики:
- Вага: 1 кг
- Вид шкідника: Щури, миші
- Комплектація: Упаковка -1 шт
- Ліцензія: PL / 2015 / 0182 / MR
- Місце застосування: Навколо та всередині промислових будівель, складів, приватних будинків, підвалів, гаражів тощо.
- Особливості: Муміфікує гризунів, повністю запобігає розкладу та запахам
- Площа: 250 кв.м
- Виробник: Rapax
- Протиотрута: Вітамін K1
- Розмір упаковки: Ø 150 х 135 мм
- Склад: Бромадіолон - 0,005%, денатоніум бензоат - 0,001%, смакові добавки
- Країна виробник: Польща
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rapax |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Гранули |
| Принцип дії | Хімічний |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1000 г |
- Ціна: 485 ₴
