Проточний водонагрівач кран на кухню Noveen IWH850 INOX





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH850 INOX кран заощаджує час, енергію та воду. Ідеально підходить для кухні, дачі, гаражу, підсобного приміщення, підвалу, т.к. нагріває воду до 60° З усього за 3 секунди. Цифровий світлодіодний дисплей відображає поточну температуру води. Монтаж у стільницю. Виготовлений із нержавіючої сталі: INOX 304 SS
Особливості водонагрівача Noveen IWH850:
- Швидке нагрівання. Потужність 3,5 квт. нагріє воду до 60° З усього за 3 секунди
- Просте встановлення. Для встановлення проточного водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зніміть старий кран, та встановіть кран-водонагрівач Noveen.
- Економія місця. Проточний нагрівач IWH850 ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаража, підсобного приміщення, підвалу.
- Економія електроенергії. Електричний проточний водонагрівач Noveen IWH850 включається і гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана-нагрівача можна регулювати температуру води на власний розсуд. Цифровий світлодіодний дисплей відображає поточну температуру води.
- Захист від витоку води (автоматично відключається електроживлення).
- Клас водонепроникності IPX4.
- Європейська якість. Виготовлений із нержавіючої сталі: INOX 304 SS.
Характеристики:
- Вага: 1,2 кг
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Водонагрівач, елементи кріплення
- Матеріал: Сталь INOX 304 SS
- Потужність: 3000 - 3600 Вт
- Нагрів води: 60°С
- Особливості: Монтаж на стільницю. Виготовлений із нержавіючої сталі INOX 304 SS.
- Виробник: Noveen
- Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа
- Розмір: 370 х 225 х 60 мм
- Розмір упаковки: 450 х 250 х 85 мм
- Витрата води: 2 - 2,5 л/хв
- Країна виробник: Польща
- Тип: Водонагрівач
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 3.6 кВт |
| Країна виробник | Польща |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Вага | 0.75 кг |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | N'oveen |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 167 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 230 мм |
- Ціна: 3 590 ₴



