Знищувач комах мух світлодіодний Noveen IKN911 LED





Знищувач комах мух світлодіодний Noveen IKN910 LED допоможе швидко позбутися будь-яких комах, літаючих комах, мух, мотиків, метеликів, молі і т.д.. За рахунок використання яскравих енергозберігаючих світлодіодних ламп має потужність всього 11 Вт, і при цьому площа квадратних метрів. Призначений для внутрішнього використання та рекомендується для застосування у гастрономії, м'ясних, пекарних, племінних фермах, виробничих підприємствах, складах, а також у будинках та на закритих терасах.
Як використовувати знищувач комах Noveen IKN910 LED:
Електричний знищувач комах Noveen IKN910 LED повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає комах, що літають, без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи після заманювання гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 4000 Вт. Мертві комахи потрапляють у спеціальний висувний лоток і легко звідти забираються.
Ефективність знищувача комах в приміщенні залежить від її розташування. Для максимальної ефективності рекомендується підвісити електричний знищувач комах на висоті 1,8-2 метри від підлоги на відстані від інших джерел світла.
Особливості знищувача комарів та мух Noveen IKN910 LED:
- Ефективна зона дії до 150 кв. м.
- Працює без використання хімікатів.
- Світло лампи повністю безпечне для людей та тварин.
- Міцна конструкція з металу та вогнестійкого ABS-пластику.
- Висока ефективність знищення комах при невеликому споживанні енергії.
- Знімний лоток для швидкого чищення лампи.
Характеристики:
- Вага: 2,1 кг
- Вид шкідника: Комарі, мухи та інші комахи, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Кількість світлодіодів: 20 шт
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (55 см)
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: Внутрішні приміщення, тераси, альтанки
- Потужність: 13 Вт
- Напруга розряду: 4000 В
- Особливості: Світлодіодна інсектицидна лампа з низьким енергоспоживанням
- Живлення: Електромережа
- Площа: 300 кв.
- Застосування: Усередині приміщення
- Виробник: Noveen
- Розмір: 470 х 100 х 263 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 515 х 105 х 270 мм
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 300 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 13 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 263 мм |
| Вага | 2100 г |
- Ціна: 3 760 ₴

