Проточний водонагрівач Noveen IWH350 кран





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проточний водонагрівач Noveen IWH350 кран заощаджує час, енергію та воду. Настінний монтаж. Ідеально підходить для кухні, дачі, гаражу, підсобного приміщення, підвалу, т.к. нагріває воду до 60° З усього за 3 секунди. Цифровий світлодіодний дисплей відображає поточну температуру води. У комплекті два виливи жорсткий і гнучкий. Монтаж настінний.
Особливості проточного водонагрівача Noveen IWH350:
- Швидке нагрівання. Потужність 3,5 квт. нагріє воду до 60° З усього за 3 секунди
- Просте встановлення. Для встановлення проточного водонагрівача не потрібно спеціальних навичок, просто зніміть старий кран, та встановіть кран-водонагрівач Noveen.
- Економія місця. Проточний нагрівач води IWH350 ідеально підходить для малогабаритної кухні, дачі, гаражу, підсобного приміщення, підвалу.
- Економія електроенергії. Електричний проточний водонагрівач Noveen IWH350 включається і гріє воду тільки тоді, коли це потрібно вам. За допомогою крана-нагрівача можна регулювати температуру води на власний розсуд. Цифровий світлодіодний дисплей відображає поточну температуру води.
- Захист від витоку води (автоматично відключається електроживлення).
- Клас водонепроникності IPX4.
- Європейська якість. Корпус і виготовлений з високоякісного термостійкого пластику ABS.
Характеристики:
- Вага: 1,15 кг
- Висота: 290 мм
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 1,1 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Водонагрівач, жорсткий вилив, гнучкий вилив, елементи кріплення
- Потужність: 3000 - 3600 Вт
- Нагрів води: 60°С
- Особливості: настінний монтаж. Два виливи в комплекті: жорсткий та гнучкий.
- Виробник: Noveen
- Робочий тиск: 0,04 - 0,6 МПа
- Розмір: 167 х 230 х 190 мм
- Розмір упаковки: 260 х 315 х 120 мм
- Витрата води: 2 - 2,5 л/хв
- Країна виробник: Польща
- Тип: Водонагрівач
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Продуктивність | 2.5 літр/хв |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 3.6 кВт |
| Країна виробник | Польща |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Вага | 0.75 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Виробник | N'oveen |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 167 мм |
- Ціна: 3 140 ₴





