Алкотестер напівпровідниковий персональний з мундштуком AlcoScan AL-5500




Алкотестер Alcoscan AL-5500 – це гарне рішення для персонального використання або подарунка. Вимірювання проводять як з використанням, так і без використання мундштука (або трубки). У приладі використовується попередньо калібрований напівпровідниковий сенсор. Алкотестер має дисплей з яскравим підсвічуванням, що дозволяє проводити вимірювання в темряві, лічильник кількості проведених вимірювань, звукову сигналізацію, функцію автовимкнення, стильний дизайн, свідоцтво УкрЦСМ. Додатково до цього алкотестер можна придбати мундштуки.
Як використовувати алкотестер AlcoScan AL-5500:
Алкотестер AlcoScan AL-5500 - це зручний, простий у використанні аналізатор видиху (алкотестер). Це комбінація якості приладу професійного рівня із зручністю портативності та простоти. AL-5500 керується однією кнопкою, має яскравий LCD-дисплей та мундштуки багаторазового використання.
Правила використання:
- Натисніть кнопку живлення (на правому боці алкотестера), щоб увімкнути прилад. Кількість проведених раніше вимірювань та результат попереднього вимірювання будуть почергово відображені на дисплеї поки Ви утримуєте кнопку включення.
- Відпустіть кнопку живлення. Почнеться зворотний відлік до "0", поки розігрівається прилад.
- Охопіть своїми губами мундштук і дуйте різко та стабільно у прилад протягом 4 секунд. Ви почуєте подвійний сигнал, коли алкотестер закінчить пробовідбір. Ви побачите цифру "0", яка рухатиметься зліва направо по дисплеї, поки алкотестер аналізує зразок.
- Коли аналіз буде завершено, ви побачите результат на дисплеї.
- Результат буде відображатись протягом 15 секунд, після чого відбудеться самовимкнення приладу.
* - Не закривайте вентиляційний отвір у задній частині приладу, коли Ви дме.
* - Ви можете використовувати мундштуки різних типів.
Запобіжні заходи:
- Не використовуйте AL-5500 для того, щоб пити та водити.
- Зачекайте перед проведенням вимірювання не менше 20 хвилин з моменту останнього прийому їжі або рідини. Алкоголь, що залишився в роті, або надлишок слини можуть впливати на результат перевірки. Це стосується і ополіскувачів рота на спиртовій основі тощо. продуктів.
- Уникайте перевірок на сильному протягу або у закритих приміщеннях. Погана вентиляція може призвести до збільшення часу, необхідного на розігрів датчика між тестами.
- Не вдуйте дим, слину або інші забруднювачі в мундштук т.к. Датчик може бути пошкоджений.
- Захищайте прилад від впливу екстремальних температур та дітей.
Попереджувальні повідомлення:
| Flo | Якщо Ви бачите на дисплеї "Flo", це означає, що повітря, що видихається, недостатньо для проведення вимірювання. Увімкніть пристрій знову та забезпечте сильний та стабільний видих під час пробовідбору. |
| bAt | Якщо Ви бачите на дисплеї bAt, це означає, що батарейки мають низький заряд. Замініть батарейки. |
| CAL | Якщо ви бачите на дисплеї CAL, це означає, що пристрій потребує перекалібрування. |
| SEn | Якщо ви бачите на дисплеї SEn, це означає, що є проблема з датчиком. |
Характеристики:
- Тип датчика: напівпровідниковий
- Тип індикації (розрядність): цифрова (3 знаки)
- Діапазон виміру: 0 - 4,0 проміле
- Похибка виміру: 0,1 проміле
- Контроль повітряного потоку: є
- Час 1-го прогріву: близько 60 с
- Час виміру: близько 5 с
- Лічильник вимірів: є
- Живлення від автомобільної мережі: ні
- Кількість та тип батарейок: 2 шт. (Тип "АА")
- Середній ресурс сенсора: 300 вимірів
- Ремонтопридатність сенсора: так (калібрування)
- Діапазон робочих температур: 0...40°С
- Додаткові функції: ні
- Вбудована пам'ять: ні
- Зв'язок із комп'ютером: ні
- Підключення до принтера: ні
- Розміри/вага: 115х46х20 мм / 89 г
- Міжповірочний інтервал: 6 міс.
- Використання мундштука: за бажанням
- Країна-виробник: Південна Корея
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alcoscan |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вид алкотестера | Персональний |
| Тип датчика | Напівпровідниковий |
| Спосіб продування | З мундштуком, Без мундштука |
| Одиниці виміру | Проміле |
| Максимальний діапазон вимірювання | 4 проміле |
| Калібрувальний інтервал | 300 |
| Час підготовки | 30 сек |
| Час аналізу | 5 сек |
| Відображення даних | Відображення на дисплеї |
| Кількість мундштуків | 3 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип елементів живлення | AA |
| Кількість батарейок | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ліхтарик | Ні |
| Годинник | Ні |
| Таймер зворотного відліку | Ні |
| Лічильник тестів | Так |
| Функція "антиобман" | Ні |
| Сумісність з комп'ютером | Ні |
| Самокалібрування | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 89 г |
- Ціна: 3 200 ₴
