Шипи від голубів птахів тварин пластикові білі (набір 10 шт – 5 м.)

Шипи від голубів птахів тварин пластикові - один із найпростіших та найефективніших способів позбутися голубів, горобців, ворон та інших птахів. Протиприсадні шипи від голубів та інших птахів 3D унеможливлюють посадку птахів на дахи, кондиціонери, балкони, виступи стін, рекламні вивіски та інші місця, куди люблять сідати птахи.
Як використовувати протиприсадкові шипи від голубів:
Найчастіше протиприсадні шипи від птахів використовуються як захист від голубів на підвіконня, балкон, кондиціонер або дах. Для цього досить просто встановити кілька пластин по довжині місця, де не потрібно, щоб сідали птахи, але є і складніші об'єкти.
Захист від птахів шипи має додатковий рад шипів по центру основи, що практично повністю виключає посадку не тільки голубів але і горобців, ластівок та інших маленьких птахів.
Кріпляться протиприсадні шипи від птахів за допомогою монтажного клею, шурупів та цвяхів. Спосіб кріплення залежить від типу поверхні, найбільш універсальний - приклеювання за допомогою монтажного клею.
У наборі 10 планок шипів завдовжки 50 сантиметрів кожна. Шипи на основі розташовані у три ряди. Кожен ряд можна надламувати, загинати, вирізати до потрібного розміру або свердлити додаткові отвори.
Характеристики:
- Вид шкідника: Тварини, птахи
- Гарантія: 12 місяців
- Комплектація: Секція - 10 шт
- Матеріал: Пластик
- Виробник: Garden Line
- Розмір: 45 х 18 х 500 мм
- Розмір упаковки: 50 х 110 х 510 мм
- Країна виробник: Китай
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Основні | |
| Виробник | Garden Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засобу | Протиприсадні шипи |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Біологічний |
| Вид шкідника | Птахи |
- Ціна: 620 ₴
