Лампа від комарів комах мух світлодіодна на акумуляторі Noveen IKN851 LED





Лампа від комарів мух комах світлодіодна на акумуляторі Noveen IKN824 LED IPХ4 працює в 3-х режимах: яскраве світло, приглушене світло та/або знищувач комах. Площа дії - 40 квадратних метрів. Працює до 14 годин від інтегрованого акумулятора, який заряджається через USB. Водонепроникність IPХ4.
Легка, портативна, водонепроникна лампа від комах Noveen IKN824 LED IPХ4 гарантує Вам відпочинок без комарів та мошок, а також є світлодіодним освітлювальним приладом, який можна підвісити на гачок-тримач або встановити на столі.
Лампа від комарів мух комах світлодіодна на акумуляторі Noveen IKN824 LED IPХ4 ідеально підходить як для внутрішнього, так і зовнішнього використання, будь то в будинку, наметі, в саду, на терасі або на балконі, на рибалці, в поході, на пікніку.
Характеристики:
- Акумулятор: 1200 мАг
- Вага: 0,18 кг
- Вид шкідника: Комарі, мошки
- Час заряджання: 3,5 години
- Час роботи: 10 годин - ліхтар, 14 годин - інсектицидна лампа, 4,5 годин - обидві функції
- Гарантія: 12 місяців
- Клас захисту: IP44
- Комплектація: Прилад, кабель USB, щітка для очищення сітки
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Потужність: 4 Вт
- Напруга розряду: 800 В
- Особливості: Легкий портативний ліхтар від комах із класом захисту IP44.
- Живлення: Вбудований акумулятор
- Площа: 40 кв.
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Noveen
- Розмір: 78 х 78 х 148 мм
- Розмір комах: Дрібні
- Розмір упаковки: 81 х 81 х 148 мм
- Роз'єм: Micro USB
- Ресурс ламп: 40 000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Білий із сірим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 40 кв.м |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 4 Вт |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 78 мм |
| Висота | 148 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 820 ₴





