Промисловий знищувач комарів мух Noveen IKN-36 (вологозахист IPX4)





Промисловий знищувач комах комарів мух Noveen IKN-36 ефективно бореться з комарами, мухами, мошками, метеликами, міллю та іншими комахами, що літають. Потужність 30 Вт, площа дії 120 кв. Виконаний з металу та високоякісного вогнестійкого пластику ABS. Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання. Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати на свіжому повітрі і навіть під дощем.
Як працює знищувач комах мух Noveen IKN-36:
Завдяки використанню новітніх магнітних трансформаторів знищувач комах, що літають, Noveen IKN-36 може працювати безперервно до 50 000 годин. Ефективність у приміщенні залежить від розташування, тому для забезпечення максимальної ефективності ми рекомендуємо розміщувати лампу-знищувач комах на висоті 1,8-2 метри на відстані від інших джерел світла.
Професійний знищувач комах, що літають, повністю безпечний для людей і тварин, випромінює світло зі спеціальною довжиною хвилі, що ефективно залучає літаючих комах без використання хімічних речовин або інших шкідливих речовин. Комахи, після заманювання, гинуть у сітці перед джерелом світла з напругою 2500 В, що дозволяє позбутися і великих комах. Мертві комахи потрапляють у висувний лоток.
Характеристики:
- UV-A лампи: 2 x 15 Вт T8/BL/G13
- Вага: 4,1 кг
- Вид шкідника: Всі види комах, що літають.
- Гарантія: 12 місяців
- Довжина кабелю: 2 м
- Джерело живлення: 220-240 В, 50/60 Гц
- Клас захисту: IPX4
- Комплектація: Прилад, ланцюг для підвішування (70 см)
- Матеріал: ABS пластик, метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Потужність: 36 Вт
- Напруга розряду: 2500 В
- Особливості: Водонепроникний, вогнетривкий для внутрішнього та зовнішнього використання
- Живлення: Електромережа
- Площа: 120 кв.
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Noveen
- Розмір: 510 х 135 х 310 мм
- Розмір комах: Великі
- Розмір упаковки: 580 х 185 х 355 мм
- Ресурс ламп: 8000 год
- Країна виробник: Польща
- Тип: З сіткою під напругою
- Колір приладу: Чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від молі, Від мух, Від комарів, Від мошок, Від метеликів/метеликів, Від літаючих комах |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Площа дії | 120 кв.м |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Ресурс лампи | 8000 годин |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 4100 г |
- Ціна: 5 575 ₴

