Портативний ультразвуковий відлякувач комарів брелок на сонячній батареї UP-12D8




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативний ультразвуковий відлякувач комарів брелок на сонячній батареї UP-12D8 призначений для відлякування комарів та москітів від людини в приміщенні та поза ним. Площа дії - до 15 квадратних метрів. Працює від інтегрованого акумулятора, який заряджається від сонячної батареї. Має карабін для носіння на одязі.
Принцип дії ультразвукового брелка від комарів UP-12D8 – імітація звуку небезпеки, що видається комаром-самцем. Самки комарів, що кусають, уникають місць, де чути дані звуки. Брелок відлякувач комарів UP-12D8 можна прикріпити до рюкзака, сумки або елементів одягу за допомогою спеціального карабіна. Завдяки невеликим розмірам відлякувач комарів зручно брати з собою в походи, на рибалку, прогулянку тощо.
Особливості відлякувача комарів UP-12D8:
- не потрібно живлення від розетки, завдяки чому відлякувач можна розміщувати в будь-якому місці, навіть на вулиці;
- на корпусі є компас;
- є карабін, за допомогою якого відлякувач кріпиться до одягу, сумок та інших предметів.
- працює від сонячної батареї;
- ефективна радіус дії від 05 до 35 м.
Характеристики:
- Вид шкідника: Комарі
- Гарантія: 6 місяців
- Джерело живлення: Вбудовані сонячна батарея та акумулятор
- Комплектація: Прилад - 1 шт
- Матеріал: Пластик
- Місце застосування: На відкритому повітрі чи всередині приміщення
- Особливості: Легке кріплення, компас, працює від сонячної батареї
- Живлення: Сонячна панель
- Площа: 5 кв.
- Виробник: SMR
- Розмір: 90 х 70 х 10 мм
- Розмір упаковки: 100 х 75 х 15 мм
- Країна виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aokeman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брелок-відлякувач комах |
| Призначення пастки/відлякувача | Від комарів |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Площа дії | 10 кв.м |
| Тип живлення | Сонячна батарея, Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Вага | 100 г |
- Ціна: 390 ₴
