Вібраційний відлякувач кротів землерийок сліпаків полівок сусликів змій на батарейках Greenmill GR5112




Вібраційний відлякувач кротів на батарейках Greenmill GR5112 допоможе назавжди позбавитися кротів, землерийок, сліпаків, полівок, ховрахів, змій, капустянки на дачній ділянці. Площа дії до 500 кв. м (5 соток). Вологозахищений пластиковий корпус. Працює від 2 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 3-4 місяці.
Як працює вібраційний відлякувач кротів Greenmill GR5112:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. Дія вібро звукового відлякувача кротів Greenmill GR5112 заснована на періодичному включенні та вимиканні вібратора, який передає у ґрунт коливання та вібрації тривалістю 5-10 секунд з паузою 30-45 секунд, які сильно лякають кротів. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи вони тривогу, переляк, паніку і змушує їх залишити зону дії відлякувача кротів.
Як використовувати вібраційний відлякувач кротів GR5112:
Враховуючи що вібраційні коливання, що випромінюються приладом, поширюються по колу з радіусом 7-10 метрів - то ми рекомендуємо встановлювати прилад в центрі ділянки. Установка відлякувача кротів Greenmill GR5112 дуже проста - просто вставте його щільно в землю за позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно щоб вібраційний відлякувач кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати кротовідлякувач Greenmill GR5112 на зиму!
Характеристики:
- Вид шкідника: Кроти, полівки, землерийки, ховрахи, змії
- Гарантія: 12 місяців
- Інтервал вібрації: 60 секунд
- Джерело живлення: Батареї R 20 (D), 2 шт (у комплект не входять)
- Комплектація: Прилад - 1 шт
- Матеріал: Кришка - ABS пластик, ніжка - пластик
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Живлення: Батареї
- Площа: 500 кв.
- Виробник: Greenmill
- Розмір: 250 х 60 х 60 мм, Ø ніжки - 40 мм, довжина ніжки - 220 мм
- Розмір упаковки: 195 х 325 х 70 мм
- Країна виробник: Польща
- Частота: 300 - 800 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greenmill |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шкідника | Кроти |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Вібрація |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Зона дії | 500 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 740 ₴
