Стаціонарний відлякувач собак котів лисиць куниць ласок GREENMIL GR5108



Стаціонарний відлякувач тварин GREENMILL GR5108 надійно захистить собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин ділянку до 85 квадратних метрів. Має вбудований датчик руху з дальністю дії 6-7 метрів та кутом охоплення 90 градусів. Вологозахищений корпус пластиковий корпус. Працює від 3-х пальчикових батарей тип АА. Частота ультразвуку, що змінюється, дозволяє налаштувати роботу приладу під конкретний вид шкідника.
Як працює відлякувач собак та котів GR5108:
Стаціонарний відлякувач собак котів лисиць куниць ласок GREENMILL GR5108 генерує ультразвукові частоти в діапазоні 15 - 50 кГц, які впливатимуть на органи слуху собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин, викликаючи у них дискомфорт і змушуючи покинути.
Ультразвук поширюється на відстань до 18 метрів під кутом 90 градусів, що дозволяє охопити територію дачного дворика, галявину або дитячий майданчик.
Змінюючи частоту ультразвуку, можна налаштувати роботу приладу проти конкретного виду шкідників – собак, котів, лисиць, куниць, ласок та інших тварин.
Як використовувати відлякувач котів та собак GR5108:
Стаціонарний відлякувач кішок і собак продається разом зі стійкою, яка дозволяє встановити його прямо в землю.
На корпусі приладу розташовується два поворотні перемикачі:
За допомогою лівого перемикача (Sens.) регулюється чутливість датчика руху у приладі:
- 1 - 2 маленька чутливість: великі тварини.
- 3 - 4 середня чутливість: тварини середнього розміру.
- 5 - 7 висока чутливість: дрібні тварини.
За допомогою правого перемикача (Freq.) регулюється частота ультразвуку, що впливає на конкретних шкідників:
- L - низька частота ультразвуку: великі тварини, наприклад, козулі, олені. L+ – режим зі світловим стробом.
- M - середня частота ультразвуку: тварини середнього розміру, наприклад, кішки та собаки. M+ - режим>зі світловим стробом.
- H - висока частота ультразвуку: дрібні тварини, наприклад білки, миші, щури та великі комахи. H+ – режим зі світловим стробом.
Можливе підключення адаптера 5 В, 500 мA (до комплекту не входить).
Характеристики:
- Вага: 155 гр
- Вид шкідника: Коти, собаки, куниці, лисиці, ласки, кролики та ін.
- Гарантія: 12 місяців
- Дальність дії: 7 метрів
- Дальність розподілу ультразвуку: до 18 метрів
- Інтервал: 60 секунд
- Джерело живлення: Батареї АА, 3 шт. (у комплект не входять) / 220-240 В, 50/60 Гц (адаптер DC 5 В хв. 500 мА у комплект не входить)
- Комплектація: Прилад - 1 шт
- Матеріал: Корпус - ABS-пластик, стійка - метал
- Місце застосування: На відкритому повітрі
- Наявність ІЧ-датчика руху: Так
- Особливості: Вибіркове відлякування шкідників завдяки перемикачу частоти
- Живлення: Батареї
- Виробник: Greenmill
- Робота на батареях: 3 місяці
- Розмір: 250 х 115 х 65 мм
- Розмір упаковки: 320 х 160 х 80 мм
- Країна виробник: Польща
- Кут/дистанція огляду ІЧ-датчика: 90°/7 метрів
- Частота: 15 - 60 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Greenmill |
| Країна виробник | Польща |
| Дальність дії | 7 м |
| Площа дії | 85 кв.м |
| Сектор дії | 90 ° |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 225 мм |
| Вага | 155 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 480 ₴
