Стаціонарний відлякувач собак і котів на сонячній батареї 511B


Стаціонарний відлякувач собак та котів на сонячній батареї 511B надійно захистить від собак, кішок, гризунів, білок, куниць та інших тварин ділянку до 84 квадратних метрів. Має вбудований датчик руху з дальністю дії 10 метрів та кутом охоплення 110 градусів. Вологозахищений корпус пластиковий корпус. Працює від сонячної батареї вдень та від вбудованого акумулятора вночі. Світлодіоди, що блимають під час роботи, надають додатковий відлякувальний ефект.
Як працює відлякувач котів та собак 511B:
Стаціонарний відлякувач собак і котів на сонячній батареї 511B має датчик руху, який безперервно сканує навколишній тривимірний простір на дистанції до 10 метрів, з кутом огляду 110 градусів.
При появі собак, кішок або інших тварин датчик спрацьовує на вихідний від тіла тепловий потік і запускає високочастотний генератор, включається динамік, що випромінює нечувані нами, але сприймаються тваринами коливання в спеціальному частотному діапазоні. Це сильно лякає собак, кішок, білок та інших тварин, і вони залишають зону дії приладу.
Як використовувати відлякувач собак та котів 511B:
Стаціонарний відлякувач собак та котів на сонячній батареї 511B дуже простий у використанні! Його можна встановити на стійку в саду або закріпити в будь-якому іншому зручному місці (ззаду є петлі, щоб розмістити на стіні, паркані або дереві). Відлякувач собак і котів спрацьовує тоді, коли у радіусі дії датчика з'являється тварина. Ультразвук не проходить крізь стіни і не впливає на тварин, що знаходяться в будинку. Також прилад не впливає на птахів, тому може бути використаний для захисту домашньої птиці (кури, качки) від щурів та ласок.
Характеристики:
- Акумулятор: Вбудований акумулятор Ni-Mh 4 х 2/3AA
- Вага: 250 г
- Вид шкідника: Тварини, гризуни
- Висота над землею: 200 - 250 мм
- Гарантія: 6 місяців
- Джерело живлення: Вбудована сонячна батарея 300 мА 5,5 В
- Комплектація: Прилад, збірна ніжка (32 см)
- Матеріал: Корпус - ABS-пластик, ніжка - пластик
- Застосування: На відкритому повітрі
- Виробник: Gotel
- Розмір: 150 х 100 х 70 мм
- Розмір упаковки: 145 х 155 х 70 мм
- Сонячний елемент: 90 х 70 мм
- Країна виробник: Китай
- Кут/дистанція огляду ІЧ-датчика: 110°/10 метрів
- Частота: 25 - 61 кГц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність дії | 10 м |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Сектор дії | 110 ° |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Колір | Зелений |
| Загальні | |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Додаткове джерело живлення | Акумулятор |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 250 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
- Ціна: 1 400 ₴
