Стаціонарний відлякувач собак котів лисиць куниць Weitech WK-0052 Garden Protector 2





Стаціонарний ультразвуковий відлякувач тварин Weitech WK-0052 Garden Protector 2 ефективний проти собак, кішок, зайців, лисиць, вовків, голубів та інших тварин. Площа дії – 200 квадратних метрів. Вбудований ІЧ-датчик руху та світлодіодний стробоскоп (спалахи яскравого світла) для посилення ефекту відлякування. Міцний вологозахищений пластиковий корпус. Працює від мережі 220 В або від 4 батарей типу D. ВАЖЛИВО - адапера харчування в комплекті немає і потрібно купувати окремо!
Як працює відлякувач собак та котів Weitech WK-0052:
Вуличний ультразвуковий відлякувач собак та кішок з датчиком руху виявляє та відлякує тварин у секторі 90° на відстані до 16 метрів. Застосовується на майданчиках чи садах перед котеджами, готелями, будинками, відкритими стоянками для автомобілів тощо.
Не завдає шкоди тваринам і людям, цілком безпечний для чотирилапих вихованців та їх господарів!
Область застосування:
- для захисту приватного будинку, двору, під'їзду від бездомних собак, котів;
- для захисту саду (щоб зайці та білки не пошкодили плодові дерева, собаки та кішки не витоптали грядки тощо);
- для захисту тваринницьких та рибницьких господарств від лисиць, кішок, собак тощо.
Особливості відлякувача тварин Weitech WK-0052:
- Широкий радіус дії. Відлякувач Weitech WK-0052 Garden Protector 2 здатний повністю захистити від тварин ділянку площею до 200 квадратних метрів! Як показує практика, цього більш ніж достатньо, щоб захистити від бездомних собак та котів під'їзд, приватний будинок, сад, город тощо.
- Безпека. Відлякувач Weitech WK-0052 не завдає ніякої шкоди тваринам, а тільки проганяє їх особливими звуковими та ультразвуковими сигналами, а також світловими спалахами. Також він не становить жодної небезпеки для людей (оскільки людське вухо не здатне сприймати більшість частот, на яких працює відлякувач), тому Ви зможете спокійно використовувати його не тільки для захисту від бездомних тварин, але й для того, щоб убезпечити сад чи город від своїх домашніх улюбленців.
- Практичність та простота використання. Weitech WK-0052 Garden Protector 2 від 4-х батарейок типу "D" або мережі 220 В (адаптер купується окремо) і не потребує спеціального обслуговування. Вам потрібно лише вставити батареї, вибрати режим роботи та натиснути кнопку.
- Економічність. Як показує реальний досвід використання відлякувачів Weitech WK0052, одного комплекту батарей вистачає більш як на 5000 включень!
- Універсальність. Прилад генерує звукові та ультразвукові сигнали різної частоти, які ефективно відлякують різних тварин. Тобто Ви можете самі вибрати, яких тварин хотіли б прогнати з ділянки!
Підтримуються такі режими роботи:
| Позиція регулятора | Тварини, на яких відлякують |
| от 6 до 7 | голуби, зайці, кролики, лисиці, білки, собаки, коти (площ відлякування максимального, сила дії максимальної) |
| от 5 до 6 | зайці, кролики, лисиці, білки, собаки, коти |
| от 4 до 5 | лисиці, білки, собаки, коти |
| от 3 до 4 | білки, собаки, коти |
| от 2 до 3 | собаки, кішки |
| от 1 до 2 | кішки |
Характеристики:
- Площа дії: до 200 кв. м
- Відстань виявлення тварин: до 16 м (залежить від обраного режиму роботи та розмірів тварини)
- Сектор виявлення: 90°
- Джерело живлення: мережа 220 В, 4 батареї типу "D"
- Тривалість роботи від одного комплекту батарей: до 5000 спрацьовувань
- Число режимів роботи: 7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Дальність дії | 16 м |
| Площа дії | 200 кв.м |
| Сектор дії | 90 ° |
| Рівень ультразвукового тиску | 130 дБ |
| Регулятор частоти ультразвуку | 7 режимів |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Так |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 130 дБ |
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 342 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 3 900 ₴



