Відлякувач мишей щурів кажанів на батарейках LS-925M




Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів на батарейках LS-925M - це сучасний пристрій створений для того, щоб допомогти Вам швидко позбутися мишей, пацюків, кажанів, клопів, мурах, павуків та інших шкідників. Даний відлякувач однаково добре підходить для приміщень будь-якого типу, таких як квартири, приватні будинки, склади, офіси, магазини і дуже ефективна боротьба з гризунами у Вашому транспортному засобі. Працює автономно від батарейки (крона), площа дії – 200 квадратних метрів.
Особливості відлякувача мишей і щурів LS-925M:
Відлякувач гризунів на батарейках LS-925M є автономним приладом, це означає, що йому не потрібне живлення від електромережі. Ультразвукові хвилі, що генеруються приладом, абсолютно не чути людського вуха. Генератор відлякувача мишей LS-925M працює по вісім секунд та тривалість становить 0,3 секунди. Як і всі сучасні відлякувачі гризунів, дана модель має функцію автоматичного перемикання частот, з цього випливає, що якась адаптація гризунів до дії відлякувача виключена і вони неодмінно покинуть Вашу територію. Для повного вигнання гризунів та інших шкідників знадобиться в середньому від 2 до 4 тижнів, необхідно забезпечити безперервну роботу приладу для максимального і швидкого результату. Живиться пристрій проти гризунів LS-925M від елементів живлення типу Крона, в середньому заряду для безперебійної роботи вистачає на п'ять місяців. Те, що цей пристрій автономний і живиться від Крони, робить його просто не замінним там, де немає доступу або можливості підключатися до електромережі.
Як використовуваати відлякувач мишей і щурів LS-925M:
Для того щоб активувати відлякувач мишей і щурів на батарейках LS-925M необхідно кожну з половинок приладу розкрутити в протилежні сторони, після чого пристрій відкриється і це дасть Вам можливість вставити батарейку, після чого закрийте відлякувач мишей і щурів. Так як прилад не чутний людині, для повідомлення про початок правильної роботи є спеціальний індикатор червоного кольору, розташований на передній панелі приладу. Після всіх цих хитрих маніпуляцій пристрій проти гризунів LS-925 почне свою роботу.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 200 кв.
- Тип УЗ випромінювання: імпульсне
- Кількість УЗ випромінювачів: 1 шт.
- Тип живлення: батарейка "Крона"
- Кількість батарейок: 2
- Додаткові функції: ні
- Частота ультразвуку: 25-26 кГц
- Підключення до мережі: ні
- Точна вага: 90 г
- Звуковий тиск: 130 дБ
- Потужність: н/д
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки |
| Зона дії | 200 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 90 г |
- Ціна: 800 ₴
