Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів LS-927





Ультразвуковий відлякувач мишей щурів кажанів LS-927 ефективний для захисту від мишей щурів та інших гризунів будівель різного типу (житлові приміщення, склади, кафе, магазини, ресторани, готелі, офіси тощо) площею до 460 квадратних метрів. Вже через два тижні Ви помітите результат дії приладу - мишей або щурів стане значно менше, а через 3-4 тижні досягнете максимального ефекту від дії відлякувача - миші, щури та інші гризуни повністю покинуть приміщення.
Відлякувач щурів і мишей LS-927 повинен працювати в приміщенні безперервно. При цьому відлякувач мишей і щурів працює беззвучно і не впливає на людину чи тварин і не спричиняє побоїв у роботі інших електроприладів. Відлякувач LS-927 не використовує хімічних речовин під час роботи і абсолютно безпечний.
Особливості відлякувача мишей і щурів LS-927:
- Відлякувач мишей і щурів LS-927 ефективний проти всіх видів гризунів;
- Ультразвуковий відлякувач LS-927 при роботі непомітний для людини і домашніх тварин, а також не створює перешкод для роботи інших електроприладів;
- Звуковий тиск кожного динаміка - 130 дБ, завдяки цьому досягається велика площа дії - до 460 квадратних метрів!
- Кут виходу сигналу відлякувача - 260 градусів.
Як використати відлякувач мишей і щурів LS-927:
- Відлякувач мишей і щурів LS-927 може використовуватися в будь-яких приміщеннях: склади, житлові приміщення, магазини, кафе, автостоянки, ресторани, готелі.
- Просто увімкніть ультразвуковий відлякувач мишей і щурів LS-927 в мережу де вже є миші або є ймовірність їх появи. Пам’ятайте, що ефект від дії відлякувача проявиться не відразу, а лише за кілька днів. Їм буде відсутність активності гризунів. Через 2-3 тижні всі гризуни остаточно покинуть приміщення і ви будете вільні від шкідників.
- Не розміщайте прилад від мишей LS-927 на поверхні заховані килимом, за меблями, драпіровкою та іншими м'якими об'єктами так як вони поглинають звукові хвилі.
- Не підносьте ультразвуковий відлякувач LS-927 до вашого вуха перед виконанням перевірки шляхом натискання кнопки на задній панелі приладу.
- Не використовуйте відлякувач зовні приміщень та уникайте контакту виробу з водою.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 460 кв.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 2 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: тестовий режим
- Частота ультразвуку: 30-65 кГц
- Підключення до мережі: шнур із блоком живлення
- Точна вага: 150 г
- Звуковий тиск: 130×2 дБ
- Потужність: 1,8 Вт
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 460 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 1 160 ₴





