Відлякувач гризунів мишей щурів кажанів ультразвуковий LS-968





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відлякувач гризунів мишей щурів кажанів ультразвуковий LS-968 призначений для відлякування мишей, щурів, кажанів та інших гризунів як у приміщенні і на вулиці. Завдяки звуковому тиску в 130 дБ ультразвуковий відлякувач мишей і щурів LS-968 ідеальний для середніх і великих приміщень: склади, столові, виробничі та комерційні приміщення, офіси, житлові приміщення, площею до 420 квадратних метрів.
Як працює відлякувач мишей і щурів LS-968:
- Принцип діх відлякувача мишей і щурів LS-968 грунтується на негативному впливі ультразвуку на центральну нервову систему гризунів.
- Постійний ультразвуковий імпульс «Неьезпека» відлякує гризунів та змушує їх залишити зону дії приладу.
- Відлякувач гризунів LS-968 допоможе вам у боротьбі з мишами, щурами та іншими гризунами, у тому числі кажанами.
- Ультразвуковий відлякувач мишей і щурів LS-968 не містить хімічних речовин, він екологічний і безпечний для здоров'я.
- Відлякувач гризунів LS-968 є небезпечним і не потребує постійного нагляду.
- Відлякувач щурів і мишей LS-968 можна встановлювати в середніх і великих приміщеннях, таких як склади, їдальні, виробничі та торгові приміщення, офіси, житлові приміщення, площею до 420 квадратних метрів.
Як використати відлякувач мишей і щурів LS-968:
Просто увімкніть ультразвуковий відлякувач мишей і щурів LS-968 в мережу де вже є миші або є ймовірність їх появи. Майте на увазі, що ефект від дії відлякувача проявиться не відразу, а лише за кілька днів. Їм буде відсутність активності гризунів. Через 2-3 тижні всі гризуни остаточно залишать приміщення і ви будете вільні від шкідників.
Запобіжні заходи:
- Не поміщайте прилад від мишей на поверхні вкриті килимом, за меблями, драпіруванням та іншими м'якими об'єктами. вони поглинають звукові хвилі.
- Не підносіть ультразвуковий відлякувач LS-968 до вашого вуха перед виконанням перевірки шляхом відтикання кнопки на задньої панелі приладу.
- Не використовуйте відлякувач зовні приміщень та уникайте контакту виробу з водою.
Характеристики:
- Принцип відлякування: ультразвук
- Площа дії: 420 кв.
- Тип УЗ випромінювання: змінна частота
- Кількість УЗ випромінювачів: 1 шт.
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарейок: не потрібні
- Додаткові функції: кріплення на стіну
- Частота ультразвуку: 20-27 кГц
- Підключення до мережі: шнур із блоком живлення
- Точна вага: 170 г
- Звуковий тиск: 130 дБ
- Потужність: 1,8 Вт
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Миші, Щури, Гризуни |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 420 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 170 г |
- Ціна: 865 ₴



