Відлякувач собак ультразвуковий LS-977F SUPERDOGCHASER





Відлякувач собак ультразвуковий LS-977F SUPERDOGCHASER - це кишеньковий прилад, який може використовуватися для захисту від нападу агресивних собак, для дресирування свого собаки та як звичайний ліхтарик. Відлякувач собак LS-977F легко міститься в кишені і має дальність дії в режимі відлякування собак - 10 метрів.
Як працює ультразвуковий відлякувач собак LS-977F:
Слух собак у багато разів гостріший і сильніший, ніж у людини, тому вони здатні чути дуже високі звуки, які значно вищі за поріг сприйняття людського вуха. Відлякувач собак, спрямований на тварину, створює ультразвук від собак з потужністю 135 дБ на частоті в діапазоні 20-25 кГц, що цілком безпечно і практично непомітно для людини. Люди не чують ультразвук від собак, а собаки сприймають його як дуже гучний і болісний, що змушує собак рятуватися втечею.
Як використовувати відлякувач собак LS-977F SUPERDOGCHASER:
Електронний відлякувач собак LS-977F може працювати в 3-х режимах, для цього в його верхній частині розташовані 3 кнопки, що управляють:
- Ліва кнопка включає "режим дресирування". У цьому режимі пристрій генерує ультразвук зниженої потужності, призначеного для тренувань тварин і без включення ліхтарика. Супроводжуйте заборонні команди на кшталт "фу" або "не можна" коротким натисканням кнопки.
- Середня кнопка включає "режим відлякування собак". У цьому режимі прилад генерує ультразвук від собак максимальної потужності, що супроводжується яскравими спалахами світлодіодів для максимального впливу на агресивного собаку.
- Права кнопка включає просто ліхтарик.
Характеристики:
- Тип відлякувача собак: портативний
- Кількість випромінювачів: 1 шт.
- Дальність дії: до 10 м
- Тип випромінювання: імпульсне
- Додаткові функції: світловий спалах, вбудований ліхтарик
- Тип живлення: батарейка "Крона"
- Кількість батарейок: 1 шт.
- Датчик руху: ні
- Спосіб носіння: ні
- Гарантія: 12 міс.
- Точна вага: 90 г
- Частота випромінювання: 20-25 кГц
- Звуковий тиск: 135 дБ
- Площа дії: н/д
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Дальність дії | 10 м |
| Рівень ультразвукового тиску | 135 дБ |
| Частота випромінюваного ультразвуку | 25 кГц |
| Наявність стробоскопа | Так |
| Наявність ІЧ-датчика | Ні |
| Наявність динаміка | 1 |
| Потужність динаміка | 135 дБ |
| Колір | Чорний |
| Наявність ліхтарика | Так |
| Загальні | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Контроль розряду | Ні |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 22 мм |
| Вага | 90 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 555 ₴






