Відлякувач кротів землерийок сліпих польок змій капустянки на сонячній батареї Weitech WK0677



Відлякувач кротів на сонячній батареї Weitech WK0677 допоможе легко позбутися кротів, землерийок, сліпих, польок, змій, капустянки. Кожен прилад від кротів має вбудований акумулятор, який заряджається від сонячної батареї і дозволяє безперервно приладу працювати вночі і в похмуру погоду. Міцний захищений від вологи пластиковий корпус та металева ніжка. Площа дії до 400 кв.
Як працює відлякувач кротів Weitech WK0677:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. Дія відлякувача кротів на сонячній батареї Weitech WK0677 заснована на періодичному включенні та виключенні зумеру, який передає в ґрунт звукові вібрації (ультразвук від кротів) особливої неповторної послідовності, які сильно лякають кротів і яким вони не можуть адаптуватися. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи вони тривогу, переляк, паніку і змушує їх залишити зону дії приладу.
Як використовувати відлякувач від кротів Weitech WK0677:
Враховуючи що випромінювані відлякувачем кротів звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 6-8 метрів - ми рекомендуємо встановлювати відлякувач від кротів у центрі ділянки. Встановлення відлякувача кротів на сонячних батареях Weitech WK0677 дуже проста - просто вставте його щільно в землю за позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб відлякувач кротів на сонячній батареї щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 5-7 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-3 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Характеристики:
- Джерело живлення: вбудована сонячна батарея та акумулятор Ni-Cd типу
- Гарантія: 12 місяців
- Розмір: 15х35 см
- Матеріал: ABS пластик, алюмінієва ніжка
- Виробник: Бельгія
- Площа дії: 400 кв.
- Частота: 400 Гц - 1000 Гц
- Інтервал вібрації: 30 c
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 200 г |
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Довжина | 67 мм |
| Основні | |
| Виробник | Weitech |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип живлення | Сонячна батарея |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Робоча частота | 400 Гц |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Зона дії | 400 кв.м |
| Вид шкідника | Кроти |
- Ціна: 1 625 ₴
