Вібраційний відлякувач кротів змій землерийок сліпаків ховрахів капустянки на батарейках LS-997MR





Вібраційний відлякувач кротів та змій на батарейках LS-997MR допоможе швидко позбутися кротів, землерийок, сліпаків, польовок, ховрахів, змій, капустянки. Збільшена площа дії до 1500 квадратних метрів за рахунок двигуна зі зміщеним центром ваги. Вологозахищений алюмінієвий корпус. Автоматична змінна тривалість і частота вібрацій виключає звикання та адаптацію. Працює від 4 батарей тип "D" до 10 місяців!
Як працює відлякувач кротів LS-997MR:
Вібраційний відлякувач кротів та змій на батарейках LS-997MR створює під землею вібрацію, яку кроти сприймають як сейсмічну небезпеку. За рахунок мотора зі зміщеним центром ваги електронний відлякувач кротів генерує та випромінює звукові та вібраційні імпульси тривалістю від 15 до 75 секунд після чого мовчить від 15 до 75 секунд. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи вони тривогу, переляк, паніку, що змушує їх залишити зону дії приладу.
Вібраційний відлякувач кротів і змій на батарейках LS-997MR оснащений технологією автоматичної зміни тривалості вібрацій та паузи між вібраціями, яка не дає кротам звикнути до дії приладу, що відлякує. Прилад автоматично змінює тривалість імпульсу та паузи між ними від 15 до 75 секунд, що унеможливлює можливість кротів звикнути та адаптуватися.
Генеровані відлякувачем вібрації не впливають на дощових черв'яків!
Як використовувати відлякувач кротів LS-997MR:
Враховуючи що випромінювані приладом звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 15-20 метрів - ми рекомендуємо встановлювати прилад у центрі ділянки. Установка відлякувача кротів Екоснайпер LS-997MR вкрай проста - просто вставте його щільно в землю по позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати прилад на зиму!
Характеристики:
- Тип корпусу: металевий
- Площа дії: 1500 кв.
- Радіус дії: 22 м
- Тип вібратора: двигун з ексцентриком
- Частота вібрації: н/д
- Тривалість вібрації: 1.5-3.5 с
- Циклічність вібрації: 15-75 с
- Висувна каретка: є
- Тип живлення: батарейка "D"
- Кількість батарейок: 4 шт.
- Середній ресурс батарейок: ~10 міс.
- Точна вага: 400 г
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Щури, Гризуни, Ховрахи, Кроти |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Електричний |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Зона дії | 1500 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Висота | 415 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 1 285 ₴



