Вібраційний відлякувач кротів землерийок сліпаків польовок ховрахів змій капустянки на батарейках LS-997M





Вібраційний відлякувач кротів на батарейках LS-997M допоможе швидко позбутися кротів, землерийок, сліпаків, польовок, ховрахів, змій, капустянки. Збільшена площа дії до 1500 квадратних метрів за рахунок двигуна зі зміщеним центром ваги. Вологозахищений алюмінієвий корпус. Працює від 4 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 4-6 місяців.
Як працює відлякувач кротів LS-997M:
Вібраційний відлякувач кротів на батарейках LS-997M створює під землею вібрацію, яку кроти сприймають як сейсмічну небезпеку. За рахунок мотора зі зміщеним центром тяжіння відлякувач кротів генерує та випромінює звукові та вібраційні імпульси тривалістю від 2-5 секунд після чого мовчить протягом 30 секунд. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи в них тривогу, переляк, паніку, що змушує їх залишити зону дії приладу.
Генеровані відлякувачем вібрації не впливають на дощових черв'яків!
Як використовувати відлякувач кротів LS-997M:
Враховуючи що вібрації, що видаються приладом, поширюються по колу з радіусом 20-25 метрів - то ми рекомендуємо встановлювати прилад в центрі ділянки. Установка відлякувача кротів Екоснайпер LS-997M вкрай проста - вставте його щільно в землю за позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати прилад на зиму!
Характеристики:
- Тип корпусу: металевий
- Площа дії: 1000 кв.
- Радіус дії: 18 м
- Тип вібратора: двигун з ексцентриком
- Тривалість вібрації: н/д
- Циклічність вібрації: ~20 с
- Висувна каретка: є
- Тип живлення: батарейка "D"
- Кількість батарейок: 4 шт.
- Середній ресурс батарейок: 4-6 міс.
- Точна вага: 330 г
- Гарантія: 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 400 г |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Принцип дії | Електричний |
| Зона дії | 1500 кв.м |
| Вид шкідника | Кроти |
- Ціна: 1 190 ₴


