Відлякувач кротів землерийок сліпаків змій капустянки на батарейках LS-997R





Відлякувач кротів на батарейках LS-997R ефективний проти кротів, землерийок, сліпаків, змій, капустянки. Площа дії до 1000 кв. Вологозахищений алюмінієвий корпус. Технологія механічного посилення імпульсів. Автоматична частота імпульсів, що змінюється від звикання. Працює від 4 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 4-6 місяців.
Як працює відлякувач від кротів LS-997R:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. На цьому і заснована дія відлякувача кротів LS-997. Електронний відлякувач кротів на батареях генерує та випромінює звукові та вібраційні імпульси тривалістю від 15 до 75 секунд після чого мовчить від 15 до 75 секунд. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи в них тривогу, переляк, паніку, що змушує їх залишити зону дії приладу.
Генеровані відлякувачем від кротів вібрації не впливають на дощових черв'яків!
На відміну від інших відлякувачів кротів ультразвуковий відлякувач кротів на батарейках LS-997R оснащений технологією автоматичної зміни частоти імпульсів, яка не дає кротам звикнути до дії приладу, що відлякує. Прилад автоматично змінює тривалість імпульсу та паузи між ними від 15 до 75 секунд, що унеможливлює можливість кротів звикнути та адаптуватися.
Як використовувати відлякувач кротів LS-997R:
Враховуючи що випромінювані приладом звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 15-20 метрів – ми рекомендуємо встановлювати прилад у центрі ділянки. Установка відлякувача кротів LS-997R дуже проста - просто вставте його в щільно в землю по позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати прилад від кротів на зиму!
Характеристики:
- Тип корпусу: металевий
- Площа дії: 1000 кв.
- Радіус дії: 18 м
- Тип вібратора: п'єзовібратор
- Частота вібрації: ~300 Гц
- Тривалість вібрації: н/д
- Циклічність вібрації: ~15 с
- Висувна каретка: є
- Тип живлення: батарейка "D"
- Кількість батарейок: 4 шт.
- Середній ресурс батарейок: 4-6 міс.
- Точна вага: 330 г
- Гарантія: 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 340 г |
| Висота | 415 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Принцип дії | Звуковий |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Вид шкідника | Кроти |
- Ціна: 1 055 ₴


