Відлякувач кротів землерийок сліпаків на батарейках LS-997P





Відлякувач кротів на батарейках LS-997P ефективний проти кротів, землерийок, сліпаків, змій, капустянки. Площа дії до 1000 кв. метрів (10 соток). Вологозахищений пластиковий корпус. Технологія механічного посилення імпульсів. Працює від 4 батарей тип "D", термін роботи від одного комплекту батарей - 4-6 місяців.
Як працює відлякувач кротів LS-997P:
Кроти здатні вловлювати під землею навіть непомітні вібрації і звуки. На цьому і заснована дія відлякувача кротів LS-997P. Електронний відлякувач кротів генерує та випромінює звукові та вібраційні імпульси тривалістю від 2-5 секунд після чого мовчить протягом 30 секунд. Виникають і пропадають вібрації нервують кротів, викликаючи в них тривогу, переляк, паніку, що змушує їх залишити зону дії приладу.
На відміну від дешевших відлякувачів кротів, цей відлякувач кротів на батарейках LS-997P оснащений технологією механічного посилення імпульсів, яка дозволила збільшити площу дії до 1000 квадратних метрів.
Як використовувати відлякувач кротів LS-997P:
Враховуючи що випромінювані приладом звукові та вібраційні коливання поширюються по колу з радіусом 15-20 метрів – ми рекомендуємо встановлювати прилад у центрі ділянки. Встановлення відлякувача кротів LS-997P дуже проста - просто вставте його в щільно в землю по позначку на корпусі.
Важливо! Для максимального ефекту відлякування кротів потрібно, щоб корпус відлякувача кротів щільно розміщувався в землі і не "бовтався".
Перший результат роботи відлякувача Ви помітите вже через 3-5 днів, проте повне звільнення від кротів займе 1-2 тижні безперервної роботи. Ми рекомендуємо залишати прилад увімкненим весь сезон.
Не рекомендується залишати прилад на зиму!
Характеристики:
- Тип корпусу: пластиковий
- Площа дії: 1000 кв.
- Радіус дії: 18 м
- Тип вібратора: п'єзовібратор
- Частота вібрації: ~300 Гц
- Тривалість вібрації: н/д
- Циклічність вібрації: ~15 с
- Висувна каретка: є
- Тип живлення: батарейка "D"
- Кількість батарейок: 4 шт.
- Середній ресурс батарейок: 4-6 міс.
- Точна вага: 200 г
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Гризуни, Кроти, Ховрахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Батарейки |
| Робоча частота | 300 Гц |
| Зона дії | 1000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 57 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 200 г |
- Ціна: 685 ₴


