Біоакустичний відлякувач птахів голубів горобців ворон з датчиком руху LS-2021





Біоакустичний відлякувач птахів голубів горобців ворон LS-2021 ефективний для відлякування голубів, горобців, ворон, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок. Площа, що охороняється 4047 квадратних метрів (0,4 Га). Працює від мережі 220 В. Вбудований стробоскоп для збільшення ефекту відлякування птахів.
Відлякувач від птахів LS-2021 відтворює записані в цифровій формі гучні, лякаючі голоси реальних хижих птахів - яструба, орла, сокола і сови, плюс до цього звучать панічні крики дрібних птахів, щоб змусити птахів повірити в те, що вони перебувають у серйозній небезпеці. .
Як використовувати відлякувач птахів LS-2021:
Біоакустичний відлякувач птахів LS-2021 стане в нагоді для сільськогосподарських полів, стоянок, майданчиків перед будинками, офісами та готелями, а також складів, ангарів та площ дачних кооперативів.
Ефективність відлякувача горобців LS-2021 проявляється на відкритій місцевості, в природному середовищі хижаків:
- Сигнал добре розподіляється на площах одного акра або 0,4047 га.
- Поширеність сигналу залежить від перешкод по дорозі звукових віл (будівель, дерев).
!!!ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! ефективність відлякувача для голубів, що мешкають у місті, може бути знижена через те, що вони звикли до автомобільного шуму.
Режими роботи звукового відлякувача для птахів LS-2021:
Відлякувач для птахів LS-2021 забезпечений інфрачервоним сенсором виявлення об'єктів, що рухаються, і може працювати в двох режимах:
- Автоматичний режим AUTO забезпечує подачу сигналу з встановленим інтервалом від 5 до 30 хвилин, що регулюється ручкою на передній частині приладу.
- У режимі PIR відлякувач подає сигнали, якщо інфрачервоний датчик повідомить про присутність птахів на відстані до 16 метрів і під кутом 130 градусів, територія перебуває під постійним наглядом приладу.
Біоакустичний відлякувач птахів має датчик освітлення, який на ніч відключає відстеження птахів, а вранці автоматично включає.
Характеристики:
- Тип відлякувача птахів: біоакустичний
- Вплив на види птахів: ворона, галка, дрізд, ластівка, шпак, сорока
- Місце використання: виноградники, полігони, звалища, поля із зерновими, фруктові сади
- Площа дії: 4000 кв.
- Кількість динаміків: 1
- Спосіб включення: датчик руху, таймер
- Додаткові функції: світлодіодний спалах, блокування на ніч
- Діапазон робочих температур: н/д
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарей: -
- Вага: 580 г
- Гарантія: 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 580 г |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Основні | |
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Звуковий |
| Зона дії | 4000 кв.м |
| Вид шкідника | Птахи |
- Ціна: 3 710 ₴


