Біоакустичний відлякувач птахів голубів горобців із датчиком руху LS-2001





Біоакустичний відлякувач птахів голубів горобців із датчиком руху LS-2001 ефективний для відлякування голубів, горобців, ворон, граків, шпаків, дроздів, галок, сорок, чайок та інших птахів. Площа, що охороняється 4047 квадратних метрів (0,4 Га).
Біоакустичний відлякувач птахів відтворює записані в цифровій формі гучні, лякаючі голоси реальних хижих птахів - яструба, орла, сокола і сови, плюс до цього звучать панічні крики дрібних птахів, щоб змусити птахів повірити в те, що вони перебувають у серйозній небезпеці.
Як використовувати відлякувач птахів LS-2001:
Біоакустичний відлякувач птахів LS-2001 стане в нагоді для сільськогосподарських полів, стоянок, майданчиків перед будинками, офісами та готелями, а також складів, ангарів та площ дачних кооперативів.
Ефективність відлякувача LS-2001 проявляється на відкритій місцевості, в природному середовищі хижаків:
- Сигнал добре розподіляється на площах одного акра або 0,4047 га.
- Поширеність сигналу залежить від перешкод по дорозі звукових хвиль (будівель, дерев).
!!!ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!!! ефективність відлякувача для голубів, що мешкають у місті, може бути знижена через те, що вони звикли до автомобільного шуму.
Режими роботи звукового відлякувача для птахів LS-2001:
Відлякувач для птахів LS-2001 забезпечений інфрачервоним сенсором виявлення об'єктів, що рухаються, і може працювати в двох режимах:
- Автоматичний режим AUTO забезпечує подачу сигналу з встановленим інтервалом від 5 до 30 хвилин, що регулюється ручкою на передній частині приладу.
- У режимі PIR відлякувач подає сигнали, якщо інфрачервоний датчик повідомить про присутність птахів на відстані до 16 метрів і під кутом 130 градусів, територія перебуває під постійним наглядом приладу.
Біоакустичний відлякувач птахів має датчик освітлення, який на ніч відключає відстеження птахів, а вранці автоматично вмикає.
Характеристики:
- Тип відлякувача птахів: біоакустичний
- Вплив на види птахів: ворона, галка, дрізд, ластівка, шпак, сорока
- Місце використання: виноградники, полігони, звалища, поля із зерновими, фруктові сади
- Площа дії: 4000 кв.
- Кількість динаміків: 1
- Спосіб включення: датчик руху, таймер
- Додаткові функції: блокування на ніч
- Діапазон робочих температур: н/д
- Тип живлення: мережа 220В
- Кількість батарей: -
- Вага: від 0.5 до 1 кг
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Звуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Зона дії | 4000 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 70 мм |
| Вага | 550 г |
- Ціна: 2 650 ₴
