Ультразвуковий відлякувач птахів голубів горобців з датчиком руху LS-987BF





Ультразвуковий відлякувач птахів LS-987BF допоможе швидко позбутися голубів, горобців, ворон та інших птахів. Площа дії - 100 квадратних метрів.
Ультразвуковий відлякувач птахів голубів горобців LS-987BF ідеально підходить для відлякування голубів та інших птахів на невеликих ділянках: майданчики, балкони, ділянки, місця масових гулянь, заміські будинки, поверхні скляних дахів.
Як працює відлякувач птахів LS-987BF:
Відлякувач для птахів LS-987BF має сенсор, який безперервно сканує навколишній тривимірний простір за допомогою складної PIR-системи (Пасивна Інфрачервона Система Виявлення Руху) на дистанції до 12 метрів, з кутом огляду 70 градусів.
При появі птахів або інших тварин датчик спрацьовує на вихідний від тіла тепловий потік і запускає високочастотний генератор, включається динамік, що випромінює нечувані нами, але сприймаються птахами коливання в спеціальному частотному ліапазоні - 17-24 кГц і паралельно виробляються світлові спалахи. Ультразвук, що випромінюється відлякувачем птахів сильно лякає птахів і вони залишають зону дії приладу.
Як використовувати відлякувач птахів LS-987BF:
Ультразвуковий відлякувач птахів голубів горобців LS-987BF рекомендується встановлювати на висоті 1-2,5 метра від поверхні землі – це може дерево, ворота, стовп, стіна будинку, паркан. Також ультразвуковий відлякувач голубів може бути встановлений на підвіконня, щоб прогнати звідти непроханих гостей.
Відлякувач птахів ультразвуковий LS-987BF має пластмасовий бризкозахищений корпус, але він не розрахований на зливу, особливо з вітром, тому необхідно додатково захистити прилад козирком.
- Акуратно витягніть електронний модуль із монтажної коробки.
- Відкрийте кришку відсіку для батарей і вставте дві нові 9В батареї (типу “Крона”) або підключіть до мережі через адаптер.
- Покладіть модуль назад у монтажну коробку шляхом вдавлювання і закріпіть на висоті над землею.
- Переведіть вимикач живлення на позицію “ON”. Зачекайте близько 30 секунд, доки розігріється електронна схема.
- Проведіть рукою біля датчика та почнуть блимати світлодіоди, свідчивши про роботу.
- Експериментуйте з різними місцями розташування, щоб виявити найбільш вдале місце.
- При живленні від батарейок, якщо світлодіоди не спалахнули під час руху в зоні, замініть їх.
Характеристики:
- Площа дії: до 100 м2
- Види птахів: міські, не хижі
- Частота імпульсів: 17-24 КГц
- Світлові спалахи: +
- Режим тесту: +
- ІЧ датчик руху: +
- Кут / дистанція огляду ІЧ-датчика: 70 ° по горизонталі, 9 по вертикалі / до 12 м
- Живлення: Мережа 220В через адаптер або батарейки Крона (одна або дві)
- Габаритні розміри: 10,0 х10, 0х9, 5 см
- Вага: 255 г
- Країна-виробник: Тайвань
- Гарантія: 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leaven Enterprise |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шкідника | Птахи |
| Тип засобу | Відлякувач |
| Принцип дії | Ультразвуковий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Зона дії | 100 кв.м |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 255 г |
- Ціна: 1 960 ₴


